درباره موسسه و وکلای ما

موسسه حقوقی پیام عدالت گیل دارای دو شعبه در رشت و آستانه اشرفیه در سال 1392با شماره ثبت 880 به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه های مختلف از جمله مسائل حقوقی و کیفری در استان گیلان آغاز نمود .

موسسه حقوقی پیام عدالت گیل با بکارگیری بهترین وکلای استان گیلان در پرونده های مختلف قبول مسئولیت می کند.

مشتریان ما…

مشتریان موسسه اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در اقصا نقاط کشور می باشند که در پرونده های مختلف از قبیل مطالبات حقوقی – املاک و مستغلات مسایل جزایی – خانواده و غیره از خدمات موسسه بهره برداری می نمایند

 موسسه حقوقی پیام عدالت گیل در سال 1392با شماره ثبت 880 به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه های مختلف از جمله مسائل حقوقی و کیفری آغاز نمود . موسسه حقوقی پیام عدالت گیل دارای دو شعبه در شهرهای رشت و آستانه اشرفیه می باشد و فعالیت موسسه در خصوص مشاوره اعم از حضوری و غیر حضوری می باشد.

موسسه حقوقی پیام عدالت گیل تاکنون پرونده های متعددی در اقصا نقاط کشور قبول مسئولیت نموده که با همکاری وکلای مجرب موسسه ارائه خدمات می نماید

 وکلای موسسه حقوقی پیام عدالت گیل با تجارب بالا و در قالب تیمی مجرب در حیطه تخصصی خود در کلیه پرونده های حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی و غیره قبول مسئولیت می نمایند.

موسسه حقوقی پیام عدالت گیل به مدیریت سهیلا خورسندی وکیل پایه یک دادگستری با همکاری بهترین وکلای استان گیلان درتمامی شهر های استان گیلان از جمله شهر رشت، آستانه اشرفیه، انزلی، لاهیجان، فومن، آستارا، لنگرود و در سر تا سر کشور آماده اخذ وکالت و دفاع از حقوق شما عزیزان می باشد.